Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 Takže teď vám postupně od začátku napíšu všechny jezd. kluby i soukromníky které jsem prošla a co jsem se kde naučila ... :)

 

JK Nový Svět - Do tohohle klubu jsem chodila asi v 7 letech ... Moc dlouho jsem tam nevydržela, protože jsem byla skoro nejmladší a tak si na mě všichni dovolovali ... V tý době jsem nic neuměla a tak jsem prostě neměla šanci, protože tenhle klubík asi není nic moc pro začátečníky, trenéři na mě neměli čas, teda vlastně šanci jezdit jsem měla jen 2x za měsíc co jsem tam chodila ... Poprvý jsem seděla na strakatý kobylce nevím přesně kolik mohla mít KVH ale byl to poník, myslím, že Kačena nebo tak nějak se jmenovala, to jsem chodila asi 15 minut krokem po ohradě, takže mi to bylo k ničemu ... Po druhý mě holky posadily na Henes, měla jsem jít skákat, přitom jsem vůbec nic neuměla, maximálně se udržet v sedle při klusu, ale protože jsem ještě neměla ten balanc v kostech a co to je vysedávání mi taky nešlo do hlavy, i klus na mě byl moc ... Jenže to tak nějak holky nezajímá, jména nebudu psát, i když ty dvě dobře znám ... Postavily mě před křížek a plácly Henes přes její strakatej zadek a ta to se mnou brala cvalem na řekážku, vůbec nic sem neviděla, ptz jsem měla velkou helmu, ale přežila jsem to ... :D No od tý doby jsemtam byla asi 2x a pak jsem to už nevydržela a tak jsem odešla ...

 

 

 

Pneuservis - Na tohle místo jsme vlastně narazily náhodou ... Byl to soukromník a měl dva koníky - Barču a Jeníka ... Chodila jsem tam pomáhat ještě s Terynkou .... :) Bylo to taky spíš o práci, ale měly jsme tam větší volnost ... S koníkama jsme blbly ve výběhu a mohly jsme je čistit - z toho jsme byli tenkrát nejvíc na větvi :D - ... jezdily jsme 2x jednou jse krokovaly po vyjížďce a pak jezdily při jedný akci bez sedla, dokonce jsme už i klusaly,... :D No ale pak to začlo být čím dál víc o práci než o koních a to kdyby aspoň to byla práce u koní, ale tohle .. no takže jsme nakonec odešly ...

 

 

 

JO Bianka - Pak jsem s kámoškou Vendy přešla do tohoto klubu ... :) Tady jsem se naučila pozorovat koně a pár věcí i z ježdění, pak péči o koně atd ... Poznala jsem soustu skvělých koní a kámošek, prožila spoustu zážitků ... Ale nakonec jsme odešly ... Už to tam nebylo nic pro mě, protože jsem chtěla víc .. 

 

Ponycentrum JK - Tenhle klubík je zatím můj nejlepší ... :) Naučila sem se tady nejvíc ohledně koní, hlavně jsem se naučila jezdit, konečně jsem si zaskákala a hlavně poznala ty nej koníky a nej lidičky na světě ... :) Oni určitě vědí o okoho jde, nechci to tady vyjmenovávat, abych na někoho nezapoměla ... :) Teď v říjnu to byly dva roky, co tenhle klub navštěvuji a doufám,že ještě navštěvovat budu ... :)  

 

 

Vlčkovice - p.Legner - Tohle super místečko jsem objevila pomocí mojí kámojdy ... :) Začala jsem sem chodit přesně 26. 11. 06 kdy jsem se poprvý taky svezla na Carmen - bílé kobylce s velkým temperamentem ... Koníci jsou jen asi o 4 domy dál než je ponycentrum, takže to mám ke kámošům blízko ... :)